AVENT Via pohárky 180ml-10ks

Kód: 11_291
Neohodnoceno
Značka: AVENT
289 Kč
Skladem

AVENT-sterilně zabalené Via pohárky -10 ks

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

able cellspacing="8" cellpadding="0" bordercolor="#ff6699" border="0" align="left" width="550">Sterilně zabalené VIA pohárky pro okamžité použití.

(Víčko s adaptérem není součástí balení.)Obsah:

10 sterilně zabalených VIA pohárků (180 ml)VIA pohárky jsou velmi variabilní, dají se kombinovat se všemi ostatními výrobky AVENT. Pohárky se mohou připojit přímo na odsávačku mateřského mléka Philips AVENT. Před uskladněním odsátého mléka lze pohárky popsat potřebnými údaji. Před krmením odsátým mlékem se jednoduše vyměníte víčko za adaptér se standardním protikolikovým dudlíkem.STERILIZOVATELNÉ

RECYKLOVATELNÉ • VHODNÉ DO MIKROVLNNÉ TROUBY
Když je již miminko třeba dokrmovat kašovitou nebo tuhou stravou, VIA pohárky jsou připraveny pro ukladnění těchto pokrmů. Snadné rozmrazování i ohřívání a krmení přímo z pohárků vám usnadní péči o vaše dítě. Po použití můžete VIA pohárky vyhodit nebo opět použít.
 

POZNÁMKA: Všechny modré části VIA systému jsou pro trvalé používání. VIA pohárky používejte, dokud se neobjeví známky opotřebení. Sterilizujte všechny pohárky, víčka a adaptéry před každým použitím.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zaručená sterilitaVIA pohárky jsou sterilně zabalené. K udržení sterilitycelého balení stačí jednouchý postup:1. Otevřete obal (nejlépe nůžkami) u dna prvního pohárku.2. Vyjměte pouze první pohárek.3. Obal pečlivě uzavřete přiloženou svorkou. Ostatní VIA pohárky v obalu zůstanou sterilní. Po prvním použití je pohárky nutno opět sterilizovat (např. v parním sterilizátoru Philips AVENT do mikrovlnné trouby nebo v elektrickém parním sterilizátoru Philips AVENT).
 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: