B.box Krmící dudlík a kousátko - růžové

Kód: 99236
Neohodnoceno
Značka: B.box
259 Kč
Skladem (1 ks)

B.box Krmící dudlík a kousátko - růžové

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmící síťka, kterou snadno vyčistíte a je jemná k dětským dásním. Můžete ji mýt v myčce. Tato krmící síťka umožní vašim dětem samostatné krmení. Děti od čtyř měsíců věku mohou vychutnávat meloun, měkké ovoce, zeleninu a jiné dobroty. Jednoduše odšroubujte kroužek, naplňte silikonovou síťku a nechte děti objevovat nové chutě!

Unikátní "trojnožka" dovolí dětem držet kousátko v jedné nebo obou rukách. Design "trojnožky" pak dovolí postavit kousátko na stůl, aniž by se kousací část dotkla plochy a dudlík tak udrží hygienicky čistý. Pokud není kousátko používáno, chrání dudlík víčko. 

 

Vhodné pro děti již od 4 měsíců.

 

Náhradní silikonový dudlík k tomuto produktu můžete zakoupit zde.

 

Materiál: dudlík - silikon, ostatní komponenty - polypropylen (PP)

Vyrobeno bez BPA, BPS, PVC a ftalátů.

Rozměry: 110x85x85 mm

Váha: 24 g

 

Více o tomto produktu si můžete přečíst na našem blogu zde.

 

Údržba: Produkty před prvním a každým dalším použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte v teplé vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Nepoužívejte abrazivní prostředky na mytí nádobí, drátěnky nebo jiné hrubé prostředky, které mohou produkt poškrábat. Myjte rozložené na jednotlivé komponenty. Lze mýt v horním koši myčky. Silikonový dudlík může být sterilizován v parním sterilizátoru. 

UPOZORNĚNÍ: Některé tekutiny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu před podáním dítěti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: