Britax Römer Dualfix 2 R 2022 Moonlight Blue

Kód: 4966
Neohodnoceno
Značka: RÖMER
9 990 Kč –30 %
Britax Römer Dualfix 2 R 2022 Moonlight Blue
9 990 Kč –30 % 6 950 Kč
Skladem

Britax Römer Dualfix 2 R 2022 Moonlight Blue

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cestujte bezpečně a s noblesou

S flexibilní autosedačkou DUALFIX2 R se cestuje jedna báseň. Díky převratné funkci otočení o 360° bude usazení a připoutání vašeho děťátka velmi jednoduché. Stejně tak i změna polohy z orientace proti směru na pozici po směru jízdy nebo velice snadné polohování, klidně i za jízdy. Tak se těšte! S autosedačkou DUALFIX2 R vás totiž čeká neuvěřitelně snadné cestování!

V cuku letu připoutat a může se jet!

Spousta rodičů ví, že péče o mrňousky dá někdy pořádně zabrat, zvláště když se vyráží mimo domov. Tak proč si cestování neusnadnit? S autosedačkou DUALFIX2 R se totiž ne zrovna příjemné rutinní záležitosti stávají pohodovými. Zkrátka pouhým stisknutím tlačítka autosedačku otočíte směrem k otevřeným dveřím vozu, což vám usnadní usazení dítka a zapnutí pásů. A pak už stačí autosedačku jen otočit zpět do požadované pozice a může se jet.

Variabilita pro vaše rostoucí dítě

Sedačka DUALFIX2 R je tak všestranná, že je vždy otočena správným směrem. Do váhy dítěte 18 kg ji můžete používat proti směru jízdy, přičemž krátká ochrana proti rotaci dítku poskytne větší prostor pro nohy. A pak, až je dítě dost velké, můžete stisknutím tlačítka autosedačku otočit po směru jízdy.

Hýčkejte své děťátko pohodlím

Bez ohledu na to, zda dítě chce zvědavě pozorovat okolní svět, nebo klidně spát, autosedačku DUALFIX2 R s několika naklápěcími polohami nastavíte do pozice, která je pro vaše dítko v danou chvíli ta nejpohodlnější. Dokonce i za jízdy.

Rozměry (v x š x h)
70 × 45 × 53 cm

Váha výrobku
14 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: