Joolz Day+ Set Georgeous Grey

Kód: 5470
Neohodnoceno
Značka: JOOLZ
18 950 Kč
Skladem

JOOLZ Day+ Set Georgeous Grey

Detailní informace

Detailní popis produktu

Joolz představuje nového nástupce, nesoucí název Joolz Day+ s novými sofistikovanými detaily a s extra pohodlím.

Joolz Day+ je kombinací funkčnosti, ergonomie a holandského dizajnu jako nikdy dříve.

+ nejkomfortnější jízda

+ snadné používání jednou rukou

+ chytrý design

  • velký komfort pro šťastné rodiče & děti
  • velký hluboký díl s ventilací & větrací okénko ze síťoviny
  • Nová: vylepšená odpružená kola
  • Hladký skládací mechanismus
  • Velmi malá velikost složeného podvozku bez koleček: 65 x 59 x 30 cm
  • Složený stojící v kolmé poloze
  • Korba & sedátko vysoko situované – přátelské k zádům rodičů: aby se vaše záda nenamáhala.

 

Obsah balení kočárku Joolz Day+

Podvozek s XXL košem a koly

Rám sedátka a hluboké korby

Textilie sedátka a hluboké korby

XL sluneční střecha

 

Joolz Day+ – Technické detaily

Hmotnost podvozku: 9.3 kg

Hmotnost sedátka: 3.6 kg

Hmotnost hlubokého dílu: 4.6 kg

Rozměr po složení: 65 x 59 x 30 cm

Rozměry kočárku: 90 x 59 x 99 cm

Rozměry hlubokého dílu: 81.5 x 43 x 25 cm

 

Sedátko Joolz Day+ je určené pro děti od cca 6 měsíců. Pokud dítko nedrží samostatně záda a nesedí, můžete si zvolit dvě polohy: leh a polo-leh. Střední pozice polo-lehu je perfektní pro malé komunikátory a zvědavce, kteří zatím sami nesedí.

Sedátko lze použít v obou směrech jízdy. Kromě toho máte možnost uschovat si drobnosti v kapsičce na zadní opěrce sedátka. Abyste ochránili vaše nejsladší před vypadnutím, doporučujeme používat přední otočné madlo 360° odnímatelné jednou rukou. 5-bodové bezpečnostní pásy vítají vašeho miláčka s otevřenou náručí ???? Díky systému Klick & Go zajistíte vaše dítko bezpečně a rychle. Ramenní popruhy lehce stažením dolů nebo povytažením nahoru nastavíte na požadovanou délku. Vzpřímená a polstrovaná pozice popruhů činí bezpečnostní zajištění snadným. Nastavitelná podpěrka pro nohy nabízí i těm nejmenším cestujícím optimální opěrku pro nožky.

3 ergonomické polohy sezení

Otočné ve směru a proti směru jízdy

5-bodové bezpečnostní popruhy

 

Novinka: lehce nastavitelný pás systémem Klick & Go

Nastavitelná opěrka pro nohy

 

Novinka: bezpečnostní otočné madýlko 360°

 

Novinka: další možnosti pro ukládání potřeb a drobností

Day+ je dokonalým společníkem na výlety do města nebo do přírody. V prostorné korbě bude vaše dítě v pohodlí a bezpečí také navíc díky hypoalergenní matraci se zadním mantinelem k ochraně hlavičky. Větrací okno zajistí jasný výhled a příjemnou cirkulaci vzduchu v teplých dnech a integrovaná kapsa na hluboké korbě nabídne možnost uschování nutných potřeb.

Velký a prostorný hluboký díl (maximální povolená délka v Německu)

Hypoalergenní matrace

Ventilační okénko

 

Novinka: korba s prostornou kapsou

Hledáte prémiový kočárek? Již nehledejte! Joolz Day+ je jednoduchý na pohled a stejně tak jednoduchý pro své použití. Kočárek Joolz Day+ je oceněný pro eleganci, inteligenci, komfort a odolnost při mnohaleté využitelnosti.

Mysleli jsme úplně na všechno. Pohodlný design, který roste s vaším dítětem, a který se přizpůsobí každému rodiči se snadným ovládáním jednou rukou. Kočárek je vylepšený o LED osvětlení, které zlepší viditelnost nočních sov ???? a zároveň budete nepřehlédnutelnými. Integrovaná LED světla zajišťují především větší bezpečnost ve tmě. A tak jak očekáváte, tato plynulá a pohodlná jízda se stává jízdou šampióna! Kromě své celoživotní záruky je kultovní Joolz Day+ dokonale inteligentní. Prostřednictvím velkých předních kol můžete pohodlně projíždět městem i přírodou. Kromě toho můžete očekávat vysoký komfort a velmi snadnou manipulaci jak pro vaše dítě, tak i pro vás. Díky vylepšeným pohyblivým a odpruženým kolům je velmi obratným a kompaktním. Abyste měli vše stále po ruce, velký nákupní koš nabízí snadno přístupný úložný prostor pro hračky i malý nákup.

Nejkomfortnější jízda

Náš neustále se vyvíjející Joolz Day+ poskytuje veškerý prostor, který vaše dítě potřebuje nejen ke spánku, ale také k pohodlnému sezení. Vše od bezpečnostních popruhů, až po opěrku pro nohy je navrženo tak, aby rostl s vaším maličkým. Vykročte na procházku a užijete si příjemnou jízdu! A nezapomeňte, že můžete prodloužit rukojeť tak, aby vás nebolela záda a mohli jste se cítit komfortně, ať jste kdekoli.
 

Používání jednou rukou

Jsme již osobně se svými dětmi zkušení natolik, že známe ty situace, kdy mají rodičové většinou své ruce zcela plné a zaměstnané. A proto jsme navrhli Joolz Day+ tak, aby byl lehce pouze jednou rukou manupulativní. Otevření a otočení předního madýlka? Jedno rukou! Nastavení úhlu sedátka do třech poloh? Jednou rukou! Manévrování po obchodech a rušnými ulicemi? Jednou rukou zvládnete vše co si přejete a co potřebujete. Vaši druhou ruku můžete ponechat volnou, pro možnost rozvíjení své multitaskingové schopnosti, které přicházejí ruku v ruce s novým rodičovstvím.

Chytrý design

Inteligentní a pohodlný design Joolz Day+ je pečlivě promyšlený, až do nejmenších detailů. Větrání hluboké korby usnadňuje vašemu dítěti zkoumat svět při procházkách venku. Pokud přicházíte domů v podvečer nebo se naopak chystáte na procházku v příšeří, můžete být stale díky integrovanému LED osvětlení* aktivní. Navíc super snadné skládání umožňuje jednoduché skladování.

*LED osvětlení funguje na základě AAA baterií

Joolz Day+ detaily:

Vysoko nastavitelná rukojeť

4 odpružená kola

Aretace předních kol

Gumové pneumatiky se vzduchovými komorami odolné proti propíchnutí

Novinka: XXL nákupní koš

Novinka: integrované LED osvětlení na přední a na zadní straně kočárku

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: