NUK Luna Elektronická dvoufázová odsávačka

Kód: 985987
Novinka
Neohodnoceno
Značka: NUK
2 099 Kč
Skladem

NUK Luna Elektronická dvoufázová odsávačka

Detailní informace

Detailní popis produktu

NUK Luna Elektronická dvoufázová odsávačka
Mateřské mléko je nejlepší a nejpřirozenější výživa pro miminka. Když maminky nemohou nebo nechtějí kojit, je odsátí mateřského mléka smysluplnou alternativou, aby se dítě nemuselo této hodnotné stravy vzdát. Maminky, které pravidelně odsávají, sází často na elektronickou odsávačku. Odsávačka NUK Luna je malá, lehká a snadno ovladatelná - přesně pro potřeby moderních maminek. 

• Efektivní: Dvoufázový rytmus - fáze 1.: stimulace, fáze 2.: efektivní odsátí. Fáze jsou individuálně zvolitelné. 
• Jemná: Stupňovitě nastavitelná pro maximální pohodlí
• Měkká: Velmi měkký silikonový polštářek s nopky pro příjemnou masáž a optimální přizpůsobení se prsu
• Flexibilní: Provoz ze sítě nebo na baterie. Včetně cestovní zástrčky (celosvětové užití). Pro střídavý proud 100-240 V / 50/60 Hertz
• Včetně NUK FIRST CHOICE+ Anti-Colic silikonové savičky vel. 1 (0 - 6 měsíců) S (extra malá dírka), ochranné krytky, šroubovacího kroužku, zavírací destičky, podstavné nohy a NUK nádobky na mléko. 

Efektivní:
Elektrický dvoufázový rytmus simuluje přirozený rytmus sání miminka a stará se tak o vysoký výkon odsátí. Fáze 1. stimuluje tok mléka krátkými sacími intervaly. Ve fázi 2. se pomalý, intenzivní rytmus stará o maximální tok mléka. Díky kombinaci těchto dvou fází se dá odsát více mléka v nejkratším čase. 

Jemná:
Měkký silikonový polštářek se výborně přizpůsobí tvaru prsu, měkké nopky masírují pokožku a jemně podporují tok mléka. Navíc se dá síla odsátí stupňovitě nastavit - pro nejvyšší komfort a jemný pocit i při pravidelném odsávání. 

Bez námahy
NUK Lena je elektronická odsávačka, která je malá a dá se bez problému ovládat jednou rukou - výborná pro požadavky moderních maminek. 

Praktická:
Po použití se dá NUK Luna rozložit na jednotlivé díly a bez problému vyčistit. Provoz je možný na baterie a pomocí síťového adaptéru. 

Součástí balení je NUK Lahvička na mateřské mléko
Odsáté mateřské mléko je odsáváno do lahvičky z popypropylenu. Lahvička je vhodná pro uskladnění mateřského mléka, zamražení, k podání mateřského mléka i jeho ohřátí. 

K příslušenství elektrické odsávačky NUK Luna patří dále šroubovací kroužek, zavírací destička a podstavec i síťový adaptér a univerzální zástrčka pro použití na cestách. 

NUK Luna elektronická odsávačka - moderní způsob odsátí mateřského mléka. Upozornění: Chůvička NUK Eco Control je vybavena evropskou zástrčkou CEE 7/16.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: