RECARO Avan Select Sweet Curry autosedačka 0-13kg

Kód: 9988
Neohodnoceno
Značka: RECARO
5 999 Kč
Skladem

RECARO Avan Select Sweet Curry autosedačka 0-13kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Historie značky Recaro sahá do roku 1906, kdy Wilhelm Reutter založil společnost "Reutter, Wilhelm, Sattler". Reutter získal vynikající pověst v rychle rostoucím automobilovém průmyslu. V roce 1963 převzala společnost Porsche výrobu karoserie od společnosti Reutter. Reutter změnil název společnosti na RECARO (složené z počátečních slabik slov REutter i CAROsserien). Úkolem nového podniku se stala výroba autosedaček a komponentů pro ně. V průběhu let společnost vyvinula a vyrobila nejlepší autosedačky na světě.Na začátku 90. let byla zahájena výroba dětských autosedaček a v roce 2005 představila společnost Recaro dětskou sedačku Young Profi Plus, skutečnou novinkou v celosvětovém měřítku - první autosedačku, která roste s vaším dítětem. Dnes je Recaro nejvíce uznávanou společností na trhu dětských autosedaček a model Recaro Young Sport se prodal ve více než milionu kusů. Recaro jako jediný výrobce produktů pro děti má tolik zkušeností s výrobou autosedaček a tak silné vazby na motoristický sport, kde je bezpečnost na nejvyšší úrovni. Recaro je značka s bohatými tradicemi a vynikajícími produkty. Autosedačky této společnosti jsou pohodlná a bezpečná, což potvrzují pokaždé nezávislé testy.


Autosedačka RECARO AVAN je určena pro nejmenší cestovatele. Avan je autosedačka i-Size, která umožňuje přepravu děti od narození až do výšky 83 cm pokud jejich hmotnost nepřesahuje 13 kg. Model byl navržen tak, aby zajistil nejvyšší bezpečnostní standardy, příkladem je splnění nejnovější normy ECE R129.

Hlavní výhodou sedačky je možnost vytvoření modulárního setu použitím jedné základny pro dva kompatibilní modely autosedaček - vajíčko Recaro Avan nahradíme autosedačkou Recaro Kio.

Avan se instaluje nejbezpečnějším způsobem - proti směru jízdy, prostřednictvím ISOFIX základny nebo 3-bodového pásu vozidla. Základna Isofix se prodává samostatně.

Autosedačka Recaro Avan je vybavena stříškou, která chrání dítě před sluncem a větrem, a ergonomickým madlem na přenášení.

 

Modulární systém
Avan I-size lze připevnit na základnu (prodává se samostatně), která využívá systém ISOFIX. To zaručuje správnou montáž a stabilizaci a tím i větší bezpečnost. Další výhodou takového řešení je fakt, že základnu lze použít s větší autosedačkou - Recaro Kio i-size. To vám umožní vytvořit systém, který roste s vaším dítětem.

 

Nastavitelná opěrka hlavy
Správně nastavit bezpečnostní pásy je velmi důležité.  V Avan I-Size to není problém, protože jejich výšku a opěrku hlavy snadno přizpůsobíme velikosti dítěte jedním pohybem ruky.

 

Stříška s ochranou proti slunci
Pokud chcete své batole chránit před slunečními paprsky, můžete použít stříšku, kterou lze jednou rukou rozložit. Je to ochrana pro citlivou pokožku dítěte.

 

Vložka pro novorozence
Vložka zajistí novorozenci optimální polohu vleže. Má měkkou výplň a je vyrobena z prodyšného materiálu.

 

Perfektní ventilace
Recaro Avan má inovativní systém ventilace, který zajistí tepelný komfort pro vaše dítě. Skořepina má otvory, které propouštějí vzduch. Zabraňuje to přehřátí batolete a zvyšuje jeho pohodlí.

 

Funkční přezka bezpečnostního pásu
Toto řešení ocení rodiče, kteří autosedačku využívají každý den. Přezka v sedačce RECARO AVAN se po odepnutí bezpečnostních pásů a vyjmutí dítěte automaticky nakloní dopředu. Díky tomu při opětovném uložení v sedačce dítě nesedí na sponě a připoutání pomocí pásů je mnohem jednodušší a rychlejší.

Pohodlné nošení
Sedačka je lehká jako pírko, váží pouze 4,1 kg - sedačku si můžete vzít vždy s sebou.

 

Systém ASP
ASP je ochranný systém ve formě dvou panelů umístěných po obou stranách sedadla. Panely absorbují sílu bočního nárazu a umožňují její přesměrování a následné rozložení po skořepině sedadla. 

 

Instalace
Instalace na kompatibilní základnu Isofix bude jednoduchá a intuitivní. Sedačku lze připevnit i tradičním způsobem - 3bodovým bezpečnostním pásem auta.

 

Cestovní systém
Sedačku Recaro Avan lze připevnit na rám kočárku pomocí adaptérů. S kompletním cestovním systémem se můžete sami přesvědčit, že cestování s batoletem může být pohodlné a bezpečné.

Technické parametry:

 • váha: 4,1 kg
 • délka: 66 cm
 • šířka: 44 cm
 • výška: 59 cm

 

Vlastnosti :

 • autosedačka pro děti od narození až do výšky 83 cm a hmotnosti do 13 kg
 • autosedačka schválená dle ECE R129/02 (i-Size)
 • vynikající polstrování a ergonomie 
 • boční ochrana ASP (Advanced Side Protection)
 • HER∞ systém: již žádné překroucené a klouzající pásy během poutání dítěte
 • nastavitelná opěrka hlavy
 • systém cirkulace vzduchu
 • poutání na Isofix nebo 3bodovým bezpečnostním pásem auta
 • prodyšné materiály zajišťují nejlepší cirkulaci vzduchu
 • dlouhodobá využitelnost
 • kvalitní potahové látky
 • potah s možností praní na 30 ° C

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: