RECARO Easy Tech Alarm pro autosedačky

Kód: 4390
Neohodnoceno
1 289 Kč
Skladem

RECARO Easy Tech Alarm pro autosedačky

Detailní informace

Detailní popis produktu

JAK TO FUNGUJE

Aktivace
Jednoduše stačí připevnit Easy-Tech k ramenní vycpávce nebo 3bodovému bezpečnostnímu pásu pomocí spony na zadní straně, zavřít a můžete vyrazit.

Deaktivace
Jakmile dorazíte do cíle, deaktivujte své dítě a jednoduše otevřete příslušenství.

Aplikace RECARO Kids

Easy-Tech spolupracuje s aplikací RECARO Kids App. Musíte si stáhnout aplikaci, podle pokynů propojit smartphone a příslušenství a máte hotovo. Pro maximální úroveň bezpečnosti má aplikace RECARO Kids App tři úrovně alarmu:

Alarm 0: 
Pokud se řidič vzdálí od vozidla, ve kterém je nainstalován aktivní Easy-Tech, systém odešle do chytrého telefonu jednoduché upozornění na vzdálenost. Od této chvíle má řidič 3 minuty na to, aby v naprostém klidu a bez alarmů provedl činnosti, jako je popadávání potravin z kufru nebo zastavení benzínu.

Alarm prvního stupně: 
Pokud se řidič vzdálí od vozidla na více než 3 minuty, spustí se akustický, vizuální a haptický alarm, který lze do 40 sekund ztlumit.

Alarm druhého stupně: 
Aktivuje se, když varování prvního stupně není ztišeno v daném časovém okně a odešle alarmovou zprávu na všechna předem nastavená tísňová čísla s informacemi potřebnými pro geolokaci oblasti, kde se dítě nachází.

Aplikace RECARO Kids je dodávána s balíčkem poplachových zpráv, které se s každou poplachovou zprávou druhé úrovně sníží o číslo rovné číslu zadaných nouzových kontaktů. Poplašné zprávy lze zakoupit prostřednictvím aplikace RECARO Kids App. V případě nedostatečných zbytkových alarmových zpráv pokračujte v nákupu jednoho z balíčků dostupných v části „Nákupy“ aplikace. Pokud je počet alarmových zpráv nedostatečný, systém je deaktivován a nefunguje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: