Recaro Kio 2022 Select Night Black

Kód: 4561
Neohodnoceno
Značka: RECARO
7 359 Kč
Skladem

Recaro Kio 2022 Select Night Black

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kio

< 18 kg | 60 - 105 cm | 3 měsíce - 4 roky

 

Je něco lepšího, než sbírat ovoce venku s tátou a potom spokojeně usnout v sedačce? S chytrými otvory ve vnější skořepině a síťovanými vložkami v sedadle si může malý raubíř užívat nejvyšší úroveň pohodlí díky optimální cirkulaci vzduchu. Máma a táta mohou také lépe dýchat díky pokračovací sedačce Kio, která lze bezpečně nainstalovat na zadní sedadlo jediným kliknutím s odpovídající základnou Avan/Kio Base. A to nejlepší: před tím lze základnu Avan/Kio Base použít s autosedačkou Avan.

MODULÁRNÍ SYSTÉM
 

Se základnou Avan/Kio Base se dětská pokračovací sedačka Kio instaluje do auta jediným kliknutím. To rodičům usnadňuje hektický každodenní rodinný život a instalaci zajišťuje bezpečnější díky indikátorům, které zobrazují, kdy je autosedačka správně nainstalována.

 

 

 

I-SIZE

Přeprava proti směru jízdy, optimalizovaná ochrana proti bočnímu nárazu a intuitivní instalace ISOFIX nabízí malým průzkumníkům maximální bezpečnost na zadním sedadle. Při čelním nárazu se síly rozloží na celé tělo, přičemž citlivé oblasti hlavy a krku zůstanou chráněny. Dětská sedačka splňuje přísné bezpečnostní normy v souladu s UN R129.

 

 
 

SYSTÉM VENTILACE VZDUCHU

Čerstvý vzduch potěší každého. To je zajištěno otvory ve vnější skořepině a síťovanými vložkami v potahu sedačky, které umožňují nepřetržitou cirkulaci vzduchu. Větší pohodlí je nemožné. Ať už jsou na rychlé cestě za babičkou nebo s celou rodinou na letní prázdniny – malí průzkumníci mají tu nejlepší náladu. Bez ohledu na to, jak dlouhá je cesta..

 

 

POKROČILÁ BOČNÍ OCHRANA (ASP)

Integrované chrániče lze rychle a jednoduše vyklopit na stranu dveří. V případě bočního nárazu tlumiče energie snižují sílu nárazu, která by působila na dítě. Kombinace konstrukce sedadla a bočních křídel nabízí dvojitou ochranu před bočním nárazem. V jakémkoliv autě.

 

 

CHYTRÁ PŘEZKA PÁSKU

Jednoduché a bezpečné zapínání díky inteligentní přezce postroje. Po odejmutí dítěte se přezka postroje nakloní dopředu a zůstane v této poloze. Když je dítě posazeno na místo, nesedí na přezce a rodiče mohou své miminko připoutat do sedačky bezpečně, pohodlně a rychle.

 

 

NASTAVENÍ JEDNOU RUKOU

Pokračovací sedačka Kio má pět odpočinkových poloh, ať už je umístěn v přední nebo zadní poloze. Odpočinková poloha je velmi plochá a umožňuje malým průzkumníkům ten nejúžasnější odpočinek pro sladké sny. Rodiče oceňují především intuitivní a jednoduché ovládání pouze jednou rukou. Cesty autem jsou tak pro všechny uvolněnější.

 

 


 

 

 

MODULARITA KTERÁ VÁS PROVÁZÍ

Flexibilní řešení pro dnešek i zítřek.

Snadno a bezpečně každý den.

Díky základně Avan/Kio Base je autosedačka Avan a pokračovací sedačka Kio vaším snadným a bezpečným každodenním společníkem pro každou situaci. Oba modely se mohou pochlubit praktickým, modulárním systémem a základnou, která může zůstat ve vozidle po celou dobu používání. Díky základně lze obě dětské sedačky rychle a pevně nainstalovat do jakéhokoli auta jediným kliknutím. Ideální pro rychlé tempo rodinného života. Kombinace základny a dětské sedačky se perfektně hodí jak technicky, tak barevně.

Od narození do výšky 83 cm (cca 15 měsíců) lze autosedačku Avan používat pouze proti směru jízdy. Může se buď rychle a snadno zacvaknout na základnu Avan/Kio Base, nebo být připoután pomocí bezpečnostního pásu vozidla. Pokračovací sedačku Kio můžete používat pro své miminko od výšky 60 cm (cca 3 měsíce) nebo s dodatečně dostupnou novorozeneckou vložkou již od narození. Pokračovací sedačku doporučujeme používat proti směru jízdy co nejdéle – pokud možno do výšky 105 cm nebo cca 4 let věku. Jakmile bude vašemu děťátku 16 měsíců, můžete pokračovací sedačku používat i po směru jízdy. Pro bezpečné cesty – dlouhé i krátké.

 

 


 

Bezpečnostní funkce pro každou cestu

 • 5-ti bodový systém:
  Intuitivní a centrální nastavení pásů s vedením pásů HERO, umožňuje bezpečné a jednoduché upevnění dítěte do sedačky.
 • Patentovaný bezpečnostní systém HERO:
  Jediná jednotka obsahující ramenní vycpávky, ramenní popruhy a opěrku hlavy. Zabraňuje kroucení a sklouzávání postroje a zjednodušuje bezpečný a snadný proces upevnění. 
 • Sedací pěna:
  Dokonale se přizpůsobí tvaru těla vašeho dítěte a poskytuje nejvyšší úroveň pohodlí
 • Paměťová pěna v opěrce hlavy:
  Je pohodlná pro dítě a zvláště schopná absorbovat síly vzniklé při nárazu nebo srážce.
 • Energii absorbující plášť:
  V případě srážky je energie odkloněna skrz plášt a tam absorbována.
 • Potažené pásy popruhů:
  Snižujě zahřívání v horkém počasí a tím zabraňuje poranění citlivé pokožky vašeho dítěte.
 • Intuitivní ovládání:
  Všechny důležité funkce lze ovládat jednou rukou.
 • Ergonomický design:
  Ploché boční opěrky umožňují rodičům umístit své dítě do ergonomické polohy.
 • Výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným pásem:
  Nabízí jednoduché, intuitivní nastavení pro rostoucí dítě a poskytuje mu tak ergonomickou polohu sedu.

 

 

TECHNICKÉ DETAILY

Standard:

 • UN R129/03 (i-Size)

Vnější rozměry (š/d/v):

 • 44 / 46 / 59 - 65 cm

Váha:

 • 7.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: