Britax-Römer Max-Way Plus 2022 Cosmos black

Kód: 5485
Neohodnoceno
Značka: BRITAX
8 990 Kč –14 %
9e76470bf149bdc0548ed9e96d73e058
8 990 Kč –14 % 7 690 Kč
Skladem

Britax-Römer Max-Way Plus 2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dnes je firma Britax Römer hrdá na to, jakou roli hraje více než 40 let při účinném zvyšování bezpečnosti dětí - účastníky silničního provozu. Společnost Britax Römer byla založena v roce 1978 sloučením britské společnosti Britax a německé společnosti Römer. Britax s sídlem v Andover (Hampshire) a byl založen ve 30. letech 20. století a zaměřoval se na výrobu bezpečnostních pásů pro dospělé. V 80. a 90. letech společnost významně rozšířila své aktivity na trzích USA, Austrálie a Nového Zélandu, stejně jako ve Skandinávii a Asii.


Autosedačka Britax Römer Max-Way Plus je určena pro děti od 9 měsíců do 6 let s hmotností od 9 do 25 kg. Montuje se proti směru jízdy, díky čemuž může dítě cestovat v nejbezpečnější poloze nejen v prvních měsících svého života. Autosedačka je vybavena dodatečnou boční ochranou. Má nastavitelnou opěrku hlavy a bezpečnostní pásy, které snadno přizpůsobíte výšce dítěte. Britax Römer Max-Way Plus je kompatibilní prakticky se všemi modely aut, protože upevňuje se pomocí 3-bodových bezpečnostních pásů vozidla. Dítě je stabilně připoutáno 5-ti bodovým bezpečnostním pásem. Sedačka Britax Römer Max-Way Plus získala v testu PLUS kladné hodnocení. 

 

Boční ochrana SICT
Technologie SICT poskytuje zvýšenou ochranu v případě bočních nárazů. Snižuje rázové síly absorbováním energie před tím, než dorazí k dítěti. Pohodlné, hluboké boční chrániče sedadla poskytují dodatečnou ochranu hlavy dítěte, ramen a boků. 

 

Proti směru jízdy až do 6 let
Autosedačka Britax Römer Max-Way Plus je určena pro instalaci proti směru jízdy. Je to nejbezpečnější poloha pro děti na krátké i dlouhé cesty. Poskytuje nejlepší ochranu vašeho dítěte v případě čelního nárazu. Sedačka Britax Römer Max-Way Plus umožňuje cestování proti směru jízdy pro děti do 25 kg, tedy do 6 let.

Odnímatelné čalounění
Potah sedadla je odolný proti opotřebení, dá se snadno čistit a prát. Perfektní řešení, které umožňuje udržovat sedadlo v dokonalé čistotě po každé jízdě. Proces vyjímání a nasazování materiálu je velmi snadný.

 

Široký rozsah nastavení
Nastavitelné bezpečnostní pásy a opěrka hlavy autosedačky Max-Wax Plus zajistí přesné přizpůsobení aktuálním potřebám dítěte.
Nastavení je jednoduché – jednou rukou. 

 

Nastavení sklonu
Nastavitelný sklon sedáku znamená pohodlí a bezpečnost. Pohodlí vašeho dítěte při cestování je velmi důležité. Proto je autosedačka Max-Way Plus navržena tak, aby umožňovala více poloh naklonění. Můžete nastavit polohu, která nejlépe odpovídá aktuálním potřebám a zvyklostem vašeho miminka.

 

Bezpečnost především
Sedačka má 5-ti bodové bezpečnostní pásy. Jedná se o speciálně navržený úvazek, kterým dítě připevníme k sedačce. Má 5 bodů – dva nad rameny, dva na bocích a jeden mezi nohama. Tento typ pásu zajišťuje rovnoměrné rozložení sil působících na dítě při srážce.

 

Technické parametry:

  • váha: 7,0 kg
  • délka: 640 mm 
  • šířka: 450 mm
  • výška: 640 mm
  • ECE R44/04

  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: