Recaro Monza Nova IS 2022 Prime Silent Grey

Kód: 4627
Neohodnoceno
Značka: RECARO
6 990 Kč
Skladem

Recaro Monza Nova IS 2022 Prime Silent Grey

Detailní informace

Detailní popis produktu

Monza Nova IS

Tatínkova vášeň bývala pro rychlost. Nyní je otcem, bezpečnost je jeho prvořadým zájmem. Jeho syn si chce především užívat nejvyšší komfort a při jízdě poslouchat oblíbený pořad v rádiu. Náš IS Monza Nova spojuje požadavky rodičů s přáními dětí. Integrovaný reproduktor a audio připojení zajišťují nejlepší úroveň zábavy. Zatímco malé děti jsou zajištěny pomocí protinárazového štítu, starší cestující jsou připoutáni bezpečnostním pásem vozidla. Větší požitek z jízdy je možný pouze na Formuli 1 nebo na lunaparku. Přesvědčily se o tom i ADAC a Stiftung Warentest a udělily mnohostrannému chrániči v testu skóre 2,0.

DĚTSKÁ SEDAČKA, KTERÁ ROSTE S NIMI

Jedna dětská sedačka na celé dětství? Umožňuje to výškově nastavitelná opěrka hlavy. Dětskou sedačku lze tak dokonale přizpůsobit výšce vašeho dítěte a automaticky s ním roste od devíti měsíců do dvanácti let.

 

 

 

OZVUČENÍ

Integrovaný reproduktor v oblasti hlavy dětské sedačky, audio přípojka a pouzdro na zařízení umožňují malým cestovatelům užít si tu nejlepší zábavu, aniž by maminka a tatínek museli v přední části vozidla poslouchat dětskou rozhlasovou hru nebo oblíbenou písničku. Děti se tak mohou opřít a relaxovat a jejich hlavy zůstanou chráněny opěrkou hlavy.

 

 

 

INTEGROVANÝ PODHLAVNÍK

Integrovaný hlavový polštář umístěný ve výšce hlavy podporuje pohodu a bezpečnost na každé cestě. Zejména při spánku těží malí i větší dobrodruzi z výrazně většího pohodlí. Polštářek je plně nastavitelný a lze jej individuálně přizpůsobit vašemu dítěti.

 

 

SYSTÉM VENTILACE VZDUCHU

Čerstvý vzduch potěší každého. Proto pasivní ventilační systém zajišťuje nepřetržitou cirkulaci vzduchu. Vyšší úroveň pohodlí a pohody není možná. Ať už jsou na rychlé cestě za babičkou nebo s celou rodinou na letní prázdniny – malí průzkumníci se udržují v té nejlepší náladě. Bez ohledu na to, jak dlouhá je cesta.

 

 

 

POKROČILÁ BOČNÍ
OCHRANA (ASP)

Ať už na fotbalový trénink nebo na velkou dovolenou: integrované chrániče nabízejí maximální ochranu na každé cestě. V případě bočního nárazu absorbují sílu, která by na dítě působila. Děti i rodiče tak mohou cestovat v klidu.

 

 

 

NÁRAZOVÝ ŠTÍT

Pro malé děti ve skupině 1 se dětská sedačka používá s nárazovým štítem a je zajištěna bezpečnostním pásem vozidla. Nárazový štít obepíná dítě, rozděluje a pohlcuje energii z nárazu po celém svém povrchu – srovnatelné s funkcí airbagu. Je tak chráněna citlivá oblast krku, hlavy a hrudníku dítěte. Starší děti (gr. 2/3) jsou připoutány bezpečnostním pásem vozidla. Pro maximální pohodlí a bezpečnou cestu na každý kilometr.


 

Bezpečnostní funkce pro každou cestu

 • Univerzální instalace:
  Lze instalovat do automobilů bez ISOFIX jednoduše a rychle pomocí bezpečnostního pásu vozidla
 • Vyztužené područky:
  Nabízejí větší ochranu v oblasti boků a umožňují pohodlné sezení pro starší děti
 • Sedací pěna:
  Dokonale se přizpůsobí tvaru těla vašeho dítěte a poskytuje nejvyšší úroveň pohodlí
 • Označené vedení pásu:
  Správnou instalaci usnadňují červené značení vedení pásu
 • Integrované konektory Seatfix:
  Jednoduše připevněte dětskou sedačku do auta pomocí integrovaných konektorů Seatfix

 

TECHNICKÉ ÚDAJE

Standard:

 • UN R44/04

Vnější rozměry (š/h/v):

 • 56 / 45 - 54 / 67 - 86 cm

Hmotnost:

 • 7,7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: