Filtrační konvice OASA čirá - černá vložka (těžké kovy)

Kód: 3291778
Neohodnoceno
949 Kč
Skladem

Filtrační konvice OASA čirá - černá vložka (těžké kovy)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtrační konvice OASA navazuje na tradici nádobového vodního filtru DIONA. Umožňuje účinně zlepšit kvalitu pitné vody z veřejného vodovodu nebo ze studny. Zlepšuje chuť a barvu vody, odstraňuje zápach a zákal, s vysokou účinností odstraňuje nežádoucí látky a zachovává přitom minerální složení vody. Je vhodný do každé domácnosti, na chatu, do kanceláře, na dovolenou...


Popis:
Filtrační konvice OASA  ̶  jedná se o skleněnou konvici, kterou je možné použít i k ohřívání vody či přípravě čaje a kávy. Vyznačuje se moderním designem a splňuje náročné požadavky na multifunkčnost. Rozměry konvice jsou uzpůsobeny tak, aby konvice i s filtrem vešla na polici v lednici.

Filtrační vložky vodního filtru OASA jsou identické s filtračními vložkami filtru DIONA. Jsou výměnné. Bakteriologicky stabilizovány a po celou dobu životnosti nezhoršují bakteriální vlastnosti vody. Upravenou vodu můžete bez obav skladovat v ledničce až tři dny, aniž by se změnily její bakteriální vlastnosti. Náhradní filtrační vložky můžete v původním balení skladovat neomezeně dlouhou dobu.


Filtrační vložka – černé víčko:
Filtrační vložka zahrnuje všechny schopnosti základní vložky (červené víčko) a navíc odstraňuje ve velkém rozsahu arzen a další těžké kovy. Odstraňuje široké spektrum cizorodých látek:

  • chlór a jeho sloučeniny
  • ropné látky, saponáty a fenoly
  • chemické látky používané v zemědělství (pesticidy, herbicidy,…)
  • aromatické uhlovodíky
  • přírodní organické látky
  • těžké kovy (arzen, antimon, hliník, vanad, molybden, měď, olovo, ...)


Vhodné pro vrtané studny.

Kapacita filtrační vložky – 800 litrů (podle obsahu arzenu a dalších těžkých kovů), max. 1 rok od prvního zavodnění.


Balení:
Skleněná konvice se skleněným víčkem o objemu 1,5 l, plastová nádobka s víkem o objemu 0,75 l, skleněné sítko, filtrační vložka černá, návod.

Upozornění:
První tři litry nepoužívejte. Není určeno k přípravě kojenecké vody.
Doporučujeme zjistit si obsah těžkých kovů v hygienické či vodárenské laboratoři.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: