Filtrační konvice OASA čirá - modrá vložka (na tvrdost vody)

Kód: 28268655
Neohodnoceno
949 Kč
Skladem

Filtrační konvice OASA čirá - modrá vložka (na tvrdost vody)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtrační konvice OASA navazuje na tradici nádobového vodního filtru DIONA. Umožňuje účinně zlepšit kvalitu pitné vody z veřejného vodovodu nebo ze studny. Zlepšuje chuť a barvu vody, odstraňuje zápach a zákal, s vysokou účinností odstraňuje nežádoucí látky a zachovává přitom minerální složení vody. Je vhodný do každé domácnosti, na chatu, do kanceláře, na dovolenou...


Popis:
Filtrační konvice OASA - jedná se o skleněnou konvici, kterou je možné použít i k ohřívání vody či přípravě čaje a kávy. Vyznačuje se moderním designem a splňuje náročné požadavky na multifunkčnost. Rozměry konvice jsou uzpůsobeny tak, aby konvice i s filtrem vešla na polici v lednici.

Filtrační vložky vodního filtru OASA jsou identické s filtračními vložkami filtru DIONA. Jsou výměnné. Bakteriologicky stabilizovány a po celou dobu životnosti nezhoršují bakteriální vlastnosti vody. Upravenou vodu můžete bez obav skladovat v ledničce až tři dny, aniž by se změnily její bakteriální vlastnosti. Náhradní filtrační vložky můžete v původním balení skladovat neomezeně dlouhou dobu.


Filtrační vložka – modré víčko:
Odstraňuje z vody široké spektrum cizorodých látek jako u základní vložky (červené víčko), navíc odstraňuje přechodnou tvrdost vody (ta způsobuje vodnmí kámen). U tvrdých vod je nepostradatelná, zlepšuje vzhled a chuť vařených nápojů a zeleniny.

Filtrační vložka odstraňuje nebo výrazně snižuje:

  • chlor a jeho sloučeniny
  • ropné látky, saponáty a fenoly
  • chemické látky používané v zemědělství (pesticidy, herbicidy,…)
  • aromatické uhlovodíky
  • těžké kovy (olovo, rtuť, železo, arzen,…)
  • přírodní organické látky
  • přechodnou tvrdost vody


Kapacita filtrační vložky je 60 - 240 litrů (podle přechodné tvrdosti vody), max. 2 roky od prvního zavodnění.


Balení:  
Skleněná konvice se skleněným víčkem o objemu 1,5 l, plastová nádobka s víkem o objemu 0,75 l, skleněné sítko, filtrační vložka modrá, návod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: