Filtrační konvice OASA čirá - červená vložka (základní typ)

Kód: 1474862
Neohodnoceno
945 Kč
Skladem

Filtrační konvice OASA čirá - červená vložka (základní typ)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtrační konvice OASA navazuje na tradici nádobového vodního filtru DIONA. Umožňuje účinně zlepšit kvalitu pitné vody z veřejného vodovodu nebo ze studny. Zlepšuje chuť a barvu vody, odstraňuje zápach a zákal, s vysokou účinností odstraňuje nežádoucí látky a zachovává přitom minerální složení vody. Je vhodný do každé domácnosti, na chatu, do kanceláře, na dovolenou...


Popis:
Filtrační konvice OASA - jedná se o skleněnou konvici, kterou je možné použít i k ohřívání vody či přípravě čaje a kávy. Vyznačuje se moderním designem a splňuje náročné požadavky na multifunkčnost. Rozměry konvice jsou uzpůsobeny tak, aby konvice i s filtrem vešla na polici v lednici.

Filtrační vložky vodního filtru OASA jsou identické s filtračními vložkami filtru DIONA. Jsou výměnné. Bakteriologicky stabilizovány a po celou dobu životnosti nezhoršují bakteriální vlastnosti vody. Upravenou vodu můžete bez obav skladovat v ledničce až tři dny, aniž by se změnily její bakteriální vlastnosti. Náhradní filtrační vložky můžete v původním balení skladovat neomezeně dlouhou dobu.


Filtrační vložka – červené víčko:
Tato filtrační vložka je vhodná v domácnostech zásobovaných chlórovanou vodou (vodní řád). Zlepšuje chuť a barvu vody, odstraňuje zápach a zákal vody.

Filtrační vložka odstraňuje nebo výrazně snižuje:

  • chlor a jeho sloučeniny
  • ropné látky, saponáty a fenoly
  • chemické látky používané v zemědělství (pesticidy, herbicidy,…)
  • aromatické uhlovodíky
  • těžké kovy (olovo, rtuť, železo, arzen,…)
  • přírodní organické látky


Kapacita filtrační vložky je 800 litrů, max. 2 roky od prvního zavodnění.


Balení:  
Skleněná konvice se skleněným víčkem o objemu 1,5 l, plastová nádobka s víkem o objemu 0,75 l, skleněné sítko, filtrační vložka červená, návod.


Upozornění:
První tři litry přefiltrované vody nepoužívejte. Není určeno k přípravě kojenecké stravy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: